Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hamit Altýntop'tan Ýyi Haber

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Hamit Altýntop'tan Ýyi Haber

  HAMÝT ALTINTOP'TAN ÝYÝ HABER
  Hamit Altýntop'tan iyi haber geldi.
  Estonya maçý için Kayseri'de kampa giren A Milli Futbol Takýmý, basýna açýk 2'nci antrenmanýný Kayserispor Tesisleri'nde yaptý. Neþeli olduklarý gözlenen A Milliler, kondisyon çalýþmasý yapýp bol bol þakalaþtý.
  Kadir Has Tesisleri'nde antrenman yapan A Milliler düz koþunun ardýndan kondisyon çalýþtý. Antrenman öncesinde þakalaþan A Millilerin neþeli olduklarý gözlendi. Milli Takýmlar Teknik Direktörü Fatih Terim ise, futbolcularýný espri yaparak güldürdü.
  A Milli Futbol Takýmý Doktoru Bülent Bayraktar, düz koþu yapan Hamit'in durumunun iyi olduðunu belirterek, "Hamit bugün hem salonda hem de sahada çalýþtý. Saðlýk durumu iyiye gidiyor. Sakatlar konusunda gerekli açýklamayý daha sonra yapacaðýz. Arda ve Volkan'ýn geçen maçlardan kalma travmalarý vardý. Gün içinde tedavileri devam etti. Kýsa sürede toparlandýlar. Ýki Gökhan'ýn da kontrolleri devam ediyor" dedi. Bayraktar, Önder Turacý için gerekli iznin FIFA'dan alýndýðýný, Terim'in izin vermesi halinde bundan sonra oynayabileceðini söyledi.


  02.09.2009
Haz?rlan?yor...
X