Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mevlüt Milli takýmdan çýkarýldý

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Mevlüt Milli takýmdan çýkarýldý

  MEVLÜT MÝLLÝ TAKIMDAN ÇIKARILDI
  Mevlüt A Milli futbol takýmýndan çýkarýldý
  Mevlüt Erdinç, sakatlýðý nedeniyle (A) Milli Futbol Takýmý aday kadrosundan çýkarýldý.

  Futbol Federasyonu'ndan yapýlan açýklamada, 5 Eylül'de Kayseri'de Estonya ile karþýlaþacak milli takýmýn aday kadrosunda yer alan ve sakatlýk problemleri olan Mevlüt Erdinç, Hamit Altýntop, Gökhan Gönül, Gökhan Zan ve Hakan Balta'nýn, bugün Kayseri Acýbadem Hastanesi'nde muayeneden geçirildikleri belirtildi. Açýklamada, Paris Saint-Germain-Lille maçýnda sol omzu üzerine düþen ve rakip oyuncunun da ayný bölge üzerine düþmesi nedeniyle çifte travmaya maruz kalan Mevlüt Erdinç'in sol omzunun eklem kýlýfýnda yýrtýk tespit edildiði bildirildi. Sol omzu kol askýsýna alýnan Mevlüt'ün kulübüne bilgi verildiði ve aday kadrodan da çýkarýldýðý açýklandý.

  Bu arada, sol bacak alt arka grup adalesindeki sakatlýk nedeniyle Bayern Münih'in Wolfsburg'la yaptýðý maçý yarýda býrakmak zorunda kalan Hamit Altýntop'a yapýlan muayene ve incelemede, problemli bölgede 1. derecede zorlanma ve ödem tespit edildi. Hamit'in tedavisine hemen baþlanýrken, sakatlýðýn seyrinin takip edileceði kaydedildi.

  Ayrýca, kulüplerinin son lig maçlarýnda oynamalarýna engel olacak þekilde sað bacak üst arka grup adalelerinde 1. derece zorlanma bulunan Gökhan Gönül ile Gökhan Zan'ýn tedavilerine takýmdan ayrý devam edilmesine ve kendilerine özel egzersiz programý uygulanmasýna karar verildi.

  Galatasaray-Kayserispor maçýnda sol ayaðýna aldýðý darbe sonucu oyuna devam edemeyen ve dün takýmýnýn Ankaraspor maçýnda kulüp ve milli takým saðlýk ekipleri arasýndaki iletiþimle kontrollü olarak yer alan Hakan Balta'nýn þikayetlerinde aþýrý bir artmanýn olmadýðý da belirlendi. Milli oyuncunun tedavisinin ve egzersiz programýnýn milli takým kampýnda yürütülmesi kararlaþtýrýldý.


  02.09.2009
Haz?rlan?yor...
X