Duyuru

Collapse
No announcement yet.

A Milli Takým kadrosu belli oldu

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • A Milli Takým kadrosu belli oldu

  A MÝLLÝ TAKIM KADROSU BELLÝ OLDU


  Milli Takýmýmýzýn 5 Eylül’de Kayseri'de Estonya, 9 Eylül'de Zenica’da Bosna-Hersek ile oynayacaðý 2010 Dünya Kupasý grup eleme maçlarýnýn aday kadrosu ve programý belli oldu
  A Milli Takým kadrosuna þu futbolcular davet edildi:

  KALECÝLER

  1- VOLKAN DEMÝREL FENERBAHÇE
  2- SÝNAN BOLAT STANDARD LIEGE
  3- SERKAN KIRINTILI MKE ANKARAGÜCÜ

  SAVUNMA OYUNCULARI

  4- GÖKHAN GÖNÜL FENERBAHÇE
  5- SABRÝ SARIOÐLU GALATASARAY A.Þ.
  6- GÖKHAN ZAN GALATASARAY A.Þ.
  7- ÖNDER TURACI FENERBAHÇE
  8- SERVET ÇETÝN GALATASARAY A.Þ.
  9- ÝBRAHÝM KAÞ BEÞÝKTAÞ A.Þ.
  10- HAKAN KADÝR BALTA GALATASARAY A.Þ.
  11- ÝSMAÝL KÖYBAÞI BEÞÝKTAÞ A.Þ.

  ORTA SAHA OYUNCULARI

  12- HAMÝT ALTINTOP FC BAYERN MÜNCHEN
  13- KAZIM KAZIM FENERBAHÇE
  14- CEYHUN GÜLSELAM TRABZONSPOR A.Þ.
  15- MUSTAFA SARP GALATASARAY A.Þ.
  16- EMRE BELÖZOÐLU FENERBAHÇE
  17- NURÝ ÞAHÝN BORUSSIA DORTMUND
  18- ARDA TURAN GALATASARAY A.Þ.
  19- TUNCAY ÞANLI STOKE CITY FC

  HÜCUM OYUNCULARI

  20- NÝHAT KAHVECÝ BEÞÝKTAÞ A.Þ.
  21- SEMÝH ÞENTÜRK FENERBAHÇE
  22- SERCAN YILDIRIM BURSASPOR
  23- MEVLÜT ERDÝNÇ PARIS SAINT-GERMAIN

  MÝLLÝLER'ÝN PROGRAMI ÝSE ÞÖYLE...
  A Milli Takýmýmýz, 31 Aðustos Pazartesi günü saat 17.00’den itibaren Kayserispor Tesisleri’nde toplanmaya baþlayacak. 1 Eylül Salý saat 12.00’de 3 futbolcunun katýlýmýyla Kadir Has Stadý’nda bir basýn toplantýsý düzenlenecek. Milli Takýmlar Teknik Sorumlusu Fatih Terim’in basýn toplantýsý ise 4 Eylül Cuma saat 17.30’da ayný yerde yapýlacak.
  Estonya Milli Takýmý kafilesi, 3 Eylül Perþembe günü 19.35 uçaðýyla Ýstanbul’dan Kayseri’ye gelecek ve burada City One Hotel’de konaklayacak. Estonya, karþýlaþmanýn oynanacaðý Kadir Has Stadý’nda 4 Eylül’de saat 19.00’da, 6 Eylül’de saat 11.00’de birer antrenman yapacak. Estonya Milli Takýmý Teknik Direktörü Tarmo Rüütli takýmýn kamp yaptýðý otelde 4 Eylül Cuma saat 14.00’te bir basýn toplantýsý düzenleyecek. Estonya kafilesi 7 Eylül Pazartesi günü saat 06.45’te Kayseri’den Ýstanbul’a hareket edecek.
  Kayseri Büyükþehir Belediyesi Kadir Has Stadyumu'nda 5 Eylül 2009 Cumartesti günü oynanacak ve saat 21.00'de baþlayacak Türkiye-Estonya karþýlaþmasýný, Norveç Futbol Federasyonu'ndan Tommy Skjerven yönetecek. Skjerven'in yardýmcýlýklarýný Kim Haglund ve Frank Andas yapacak. Müsabakanýn dördüncü hakemi ise Oddvar Svein Moen olacak.
  7 Eylül 2009 Pazartesi saat 11.00’de özel bir uçakla Kayseri’den Bosna-Hersek’in baþkenti Saraybosna’ya hareket edecek olan Milli Takým kafilesi, buradan otobüsle maçýn oynanacaðý Zenica þehrine geçecek. Kafile, burada Hotel Dubrovnik’te kamp yapacak.
  Milli Takýmlar Teknik Sorumlusu Fatih Terim, 8 Eylül 2009 Salý günü saat 19.00’da (TSÝ 20.00) Bilino Polje Stadý’nda bir basýn toplantýsý düzenleyecek.
  A Milli Takým kafilesi, Bosna-Hersek ile oynanan maçýn ardýndan 01.00’de (TSÝ 02.00) özel bir uçakla Ýstanbul’a dönecek.
  Bosna-Hersek ile 9 Eylül Çarþamba günü Zenica kentindeki Bilino Polje Stadý’nda oynanacak ve TSÝ 21.00'de baþlayacak müsabakayý Portekiz Futbol Federasyonu'ndan Manuel Olegario Bartolo F. Benquerenca yönetecek. Bartolo'nun yardýmcýlýklarýný Jose Manuel Silva Cardinal ve Joao Ferreira Dos Santos yapacak. Karþýlaþmanýn dördüncü hakemi Carlos Miguel Taborda Xistra olacak  28.08.09
Haz?rlan?yor...
X