Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Trezeguet Juventus'tan ayrýlýyor

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Trezeguet Juventus'tan ayrýlýyor

  TREZEGUET JUVENTUS'TAN AYRILIYOR  Juventus'un Arjantin asýllý Fransýz forveti David Trezeguet, sezon sonunda kulübünden ayrýlmayý düþündüðünü bildirdi
  Ýtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takýmlarýndan Juventus'un Arjantin asýllý Fransýz forveti David Trezeguet, sezon sonunda kulübünden ayrýlmayý düþündüðünü bildirdi.

  Trezeguet, Ýtalya'da gazetecilere yaptýðý açýklamada, yeni teknik direktör Ciro Ferrara'nýn, ligin ilk iki haftasýnda kendisine forma þansý vermediðini belirterek, maçlara çýkma zamanýnýn geldiðini söyledi.

  Yedek kulübesinde otursa da kendisini bir kenara atýlmýþ hissetmediðini ifade eden Trezeguet, bu sezon da takýmý için elinden geleni yapacaðýný, ancak sezon sonunda kulübü býrakmayý düþündüðünü belirtti.

  Bu kararýný, ailesine de açýkladýðýný dile getiren Fransýz futbolcu, Arjantin'e mi, yoksa Fransa'ya mý döneceðine henüz karar vermediðini kaydetti.

  Fransa'nýn, 1998 Dünya Kupasý'ný kazanmasýna katký saðlayan, 2000 Avrupa Futbol Þampiyonasý finalinde de Ýtalya karþýsýnda ''altýn gol''ü kaydeden Trezeguet, bu yýl Monaco'dan Juventus'a transfer olmuþtu.

  Öte yandan, takýmýnýn 2002 ve 2003 yýllarýnda lig þampiyonu olmasýnda da rol sahibi olan tecrübeli futbolcu, birinci transfer döneminde AC Milan'dan gelen teklifi, kulübüne ihanet etmemek adýna geri çevirmiþti.


  03.09.2009
Haz?rlan?yor...
X