Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Genç kaleci ilk idmanda öldü

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Genç kaleci ilk idmanda öldü

  GENÇ KALECÝ ÝDMANDA ÖLDÜ

  Romanya ikinci takýmlarýndan Giurgiu Dunarea takýmýnýn kalecisi Alexandru Iatan, ilk antrenmanda hayatýný kaybetti.
  Romanya ikinci takýmlarýndan Giurgiu Dunarea takýmýnýn kalecisi Alexandru Iatan, yeni takýmýyla çýktýðý ilk antrenmanda hayatýný kaybetti.

  Hafta baþýnda Astra Ploieþti'den Dunarea Giurgiu takýmýna kiralanan Alexandru Iatan, yeni takýmýyla ilk antrenmanýna çýktý. Kaleci antrenörüyle çalýþýrken bir þut 19 yaþýndaki genç kalecinin karýn boþluðuna isabet etti. O an bir þey hissetmeyen Iatan, birkaç kurtarýþ daha yaptýktan sonra aniden yer yýðýldý. Masörlerin ilk müdahalesinden sonra 500 metre uzaktaki hastaneye kaldýrýlan genç kaleci yolda hayatýný kaybetti.

  Genç kalecinin ölümü takýma büyük þok yaþattý. Alexandru Iatan'ýn yeni hocasý Valeriu Rachita, yetenekli bir sporcu olan genç oyuncunun olgun karakteriyle de örnek teþkil ettiðini söyledi. 19 yaþýndaki genç yetenek mayýs ayýnda ümit milli takýma seçilmiþti.

  Alexandru Iatan, Astra Ploieþti'nin sahada kaybettiði ikinci sporcusu oldu. 1999 yýlýnda 23 yaþýndaki Þtefan Barbu, Rapid Bükreþ'le oynanan maç sýrasýnda kalbinin durmasý sonucu sahada hayatýný kaybetmiþti.


  03.09.2009
Haz?rlan?yor...
X