Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Verdiði golden 8 dakika sonra vazgeçti

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Verdiði golden 8 dakika sonra vazgeçti

  VERDÝÐÝ PENALTIDAN 8 DAKÝKA SONRA VAZGEÇTÝ


  Ýsrail Birinci Futbol Ligi'nin ilk haftasýnda oynanan Maccabi Tel Aviv- Bnei Sahnin maçýný yöneten Ýsrailli hakem Assaf Keinan, verdiði penaltý kararýndan 8 dakika sonra vazgeçerek tarihe geçti.

  Macaristan'ýn Nemzeti Sport Gazetesinin internet sitesinde görüntülü olarak yer alan habere göre, maç 2-1 evsahibi Maccabi Tel Aviv lehine devam ederken, Bnei Sahnin takýmýnýn 77. dakikadaki ataðýnda filelere giden gol için, yan hakeminin bayrak kaldýrmamasý üzerine, hakem Keinan ''gol'' kararý verdi. Ancak, Maccabi Tel Aviv takýmý oyuncularýnýn üzerine gelerek itirazlarda bulunmasý üzerine hakem, ''ofsayt'' gerekçesiyle golü iptal etti. Fakat bu kez de misafir takým oyuncularýnýn itirazlarýna maruz kalan Ýsrailli hakem, yeniden ''gol'' kararý verdi. Çýlgýna dönen Maccabi Tel Avivli futbolcular, hakemin üzerine yürüyünce yan hakemine ve maçýn 4. hakemine koþan Keinan, meslektaþlarý ile bir süre görüþtükten sonra golü tekrar iptal etti.

  Karþýlaþma 8 dakika aradan sonra yeniden baþlarken, maçýn görüntülerinin seyredilmesinin ardýndan hakemin 8 dakika sonunda verdiði kararýn doðru olduðu ve pozisyonun ofsayt olduðu anlaþýldý.

  Maç Maccabi Tel Aviv'in 3-1 galibiyetiyle son buldu.


  26.08.09
Haz?rlan?yor...
X