Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sneijder takýmýnda kalmak istiyor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sneijder takýmýnda kalmak istiyor

SNEÝJDER TAKIMINDA KALMAK ÝSTÝYOR

Hollandalý orta saha oyuncusu Wesley Sneijder, kulübü Real Madrid'den ayrýlmak istemediðini açýkladý.

Wesley Sneijder, Ýspanyol Marca gazetesine verdiði demeçte, Real Madrid'in kendisine baþka bir kulüpte oynamasý için yaptýðý baskýya direndiðini belirterek, “Real Madrid'de oynamak istiyorum. Buradan ayrýlmak istemiyorum. Bu takýmýn önemli bir parçasý olabileceðimi düþünüyorum” dedi.

Hollandalý 25 yaþýndaki yýldýz futbolcu, Real Madrid formasý giyeceði süre boyunca sonuna dek savaþacaðýný ifade ederek, “Burada geçireceðim son dakikaya kadar, var gücümle iyi bir profesyonel olarak çalýþacaðým. Onlar da benim burada devam etme isteðimi görecekler” diye konuþtu.

Bu sezon transfere yaklaþýk 250 milyon Avro harcayarak, Cristiano Ronaldo, Kaka, Karim Benzema ve Xabi Alonso gibi yýldýzlarla ikinci “Los Galacticos” dönemini baþlatan Real Madrid, Sneijder'i gözden çýkartmýþ durumda. Ýspanyol ekibi, Sneijder için Ýtalya Birinci Futbol Ligi'nin (Serie A) son þamipyonu Inter ile transfer görüþmelerini sürdürüyor.

22 Aðustos 2009
Haz?rlan?yor...
X