Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Þaka gibi! 22 yaþýnda futbolu býraktý!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Þaka gibi! 22 yaþýnda futbolu býraktý!

ÞAKA GÝBÝ!22 YAÞINDA FUTBOLU BIRAKTI!

Ipswich Town'un kalesini koruyan 22 yaþýndaki file bekçisi Shane Supple, futboldan soðuduðunu söyleyerek profesyonel futbol kariyerini sonlandýrdýðýný açýkladý.
    Ýngiltere Ýkinci Lig (Championship) ekiplerinden Ipswich Town'un kalesini koruyan 22 yaþýndaki file bekçisi Shane Supple, genç yaþýna raðmen futbola veda etti.

Ancak Supple'ýn vedasýnýn gerekçesi ne geçirdiði ciddi bir sakatlýk ne de futbol kariyerindeki affedilmez baþarýsýzlýklar oldu.

Shane Supple, Ada basýnýnda da geniþ yanký bulan bir gerekçeyle futbol kariyerine son verdiðini duyurdu. Supple, kulübünün resmi Ýnternet sitesine yaptýðý açýklamada, 'futboldan soðuduðunu' ve artýk maçlardan 'zevk almadýðýný' söyleyerek kariyerini noktaladýðýný duyurdu.

Supple açýklamasýnda, "Profesyonel futbol oyuncusu bundan sonra istediðimi bir þey deðil. Geliþmek, büyümek istiyorsan hayatta baþka þeyler de var. Ancak futbol benim için bitti. Bu kararý almamýn sadece bir nedeni yok. Ancak futboldan zevk almadýðým faktörlerden birisi. Artýk futbolu kalbimin derinliklerinde hissetmiyorum. Futboldan soðudum ve artýk maçlardan zevk almýyorum" dedi.

Kariyerine 2005 yýlýnda Ipswich Town'da baþlayan Dublin doðumlu Supple, kýsa süre Falkirk ve Oldham Athletic takýmlarýnda da kiralýk olarak forma giymiþti.

Ajansspor
    21 Aðustos 2009
    Konu BordoMavi61 taraf?ndan (http://www.trabzonum.org/forum/member/3033-bordomavi61 Saat 22.08.2009, 00:56 ) de?i?tirilmi?tir.

--->: Þaka gibi! 22 yaþýnda futbolu býraktý!

millet iþsizlikten kývranýyor adamýn yediði naneye bak yahu

Yorum yap

--->: Þaka gibi! 22 yaþýnda futbolu býraktý!

Kaleci, normaldir.

Ben de mahalle takýmýnda kaleci olarak oynarken futboldan soðumuþtum.
      Daha sonra gel forvet oyna dediler, futbola sýnýdým. Aþýk oldum.
      Ondan sonra Kocaeli pafa gittim.

Biz transfer etsek, forvet olarak. Futbol aþký depreþir, patlama yapar belki.

Hem genç de; 22 yaþýnda

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
      X