Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Körfez'de lisans sorunu

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Körfez'de lisans sorunu

  KÖRFEZ'DE LÝSANS SORUNU
  Bank Asya 1. Lig takýmlarýndan Kocaelispor'da yeni transfer edilen oyuncularýn lisan sorununun bugün çözülememesi halinde yeþil-siyahlý ekibin Bucaspor karþýlaþmasýna genç takým oyuncularý ve geçmiþ yýllardan lisanslý oyuncularla çýkacaðý bildirdi.

  Kocaelispor Kulübü Baþkanvekili Sinan Bingör, AA muhabirine yaptýðý açýklamada, yeni transfer edilen futbolcularýn lisans problemini çözmek için hafta içinde Futbol Federasyonu Baþkaný Mahmut Özgener ile görüþtüklerini, sorunun giderilememesi halinde bu oyuncularýn 22 Aðustos'ta deplasmanda Bucaspor maçýnda forma giyemeyeceðini belirtti. Sinan Bingör, ''Yeni transfer ettiðimiz futbolcularýn lisans problemini çözmek için hafta içinde çalýþmalarýmýzý sürdürdük. Akþam saatlerine kadar bir geliþme olmazsa Bucaspor maçýna genç takým oyuncularý ve geçmiþ senelerden lisanslý oyuncularla çýkacaðýz. 9 yeni transferi Bucaspor karþýlaþmasýnda oynatamazsak bile genç takým oyuncularýmýza güvenimiz tamdýr'' dedi.

  Bingör, sorunun çözülememesi halinde gelecek hafta Devlet Bakaný Faruk Nafýz Özak ile görüþeceklerini de kaydetti.

  Kocaelispor'da 27 Haziran 2009'dan beri görev yaptýklarýný anýmsatan Bingör, Serhan Gürkan'ýn rahatsýzlýðý nedeniyle kulüp baþkanlýðýndan istifa etmesinin ardýndan olaðanüstü kongre kararý aldýklarýný anýmsatarak, ''22 Aðustos'ta yapýlacak kongrede þu ana kadar kulüp baþkanlýðý için aday çýkmadý. Kocaelispor Kulüp Baþkanlýðýna ciddi kiþilerin aday olmasýný bekliyoruz. Egolarýný tatmin etmek için baþvuracak kiþiler Kocaelispor'a ve taraftarýna büyük zarar verir'' diye konuþtu.


  20 Aðustos 2009
Haz?rlan?yor...
X