Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Denizlispor'da Saðlam dönemi

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Denizlispor'da Saðlam dönemi

  DENÝZLÝSPOR'DA SAÐLAM DÖNEMÝ
  Erhan Altýn'ýn görevine son veren Denizlispor yönetimi, Nurullah Saðlam'la prensip anlaþmasýna vardý.
  Turkcell Süper Lig'de üst üste gelen üç yenilginin ardýndan teknik direktör Erhan Altýn'ýn görevine son veren Denizlispor yönetimi, Nurullah Saðlam'la prensip anlaþmasýna vardý


  2005-2006 sezonunda da yeþil-siyahlý ekibi çalýþtýran ve ligde kalmasýnda önemli katkýsý bulunan Saðlam, teklife sýcak baktýðýný belirterek, "Görüþmeler sürüyor. Temel konularda anlaþma saðladýk ancak bazý ayrýntýlarý konuþuyoruz. Yine de imza atmadan bu iþ bitti diye düþünmek yanlýþ" dedi. Nurullah Saðlam yönetimindeki Denizlispor, 2005-2006 sezonunun son maçýnda Fenerbahçe ile Denizli'de 1-1 berabere kalarak rakibini þampiyonluktan etmiþti.

  Baþkan Ali Ýpek, Erhan Altýn'a güvendikleri için takýmýn baþýna getirdiklerini, ancak doku uyuþmazlýðý yaþadýklarýný belirterek, "Erhan Hoca'ya hizmetleri için teþekkür ediyoruz. Ýyi bir kadroya sahibiz. Bu takýmýn iyi organize almaya ve motivasyona ihtiyacý var. Kesin anlaþma saðlandýðý taktirde Nurullah Saðlam'ýn baþarýlý olacaðý konusunda yönetim kurulu hemfikir. Saðlam konusunda aksilik olursa B planýmýz hazýr, baþka teknik adamla temasa geçeceðiz" diye konuþtu.

  Denizlispor, lige verilen aradan yararlanarak kýsa bir kamp için yarýn Isparta Davraz'a gidecek. Yeni teknik direktörün Davraz kampýna katýlmasý beklenirken, yeþil-siyahlý ekip burada 4 Eylül Cuma günü Kasýmpaþa, 6 Eylül Pazar günü ise, Ýstanbul B.B ile hazýrlýk maçý oynayacak.


  02.09.2009
Haz?rlan?yor...
X