Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Nou Camp'ta 61 nolu gurur!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Nou Camp'ta 61 nolu gurur!

NOU CAMP'DA 61 NOLU GURUR!

Barcelona'yý Ýspanya'da yýkan Rubin Kazan'ýn galibiyet golü ondan geldi, herkes 61 numarayý öðrendi. Gökdeniz Karadeniz, Trabzonlular'ý sevindirdi, ince mesajlar da gönderdi.

Fatih Tekke’nin ardýndan Rusya’nýn yolunu tutan bir baþka Trabzonsporlu da o olmuþtu... Altyapýsýndan yetiþtiði kulübünde tadamadýðý þampiyonluðu Rubin Kazan’da tattý, devlet niþaný bile aldý. Birçok Trabzonsporlu gibi onun da ‘61’ sevdasý hiç bitmedi, Rusya’da da numarasý belliydi. Ve Gökdeniz Karadeniz, 61 numarayý önceki akþam herkese ezberletti. Þampiyonlar Ligi’nde gecenin sürprizini yapan ve Barcelona’yý Nou Camp’ta 2-1 yenen Rubin Kazan’ýn ikinci golünü atýp tarihe geçti. Büyük mutluluk yaþayan Gökdeniz Karadeniz, önemli mesajlar gönderdi... Ýþte Devler Ligi’nde çok konuþulan yýldýz futbolcunun sözleri:

‘Gönlümün adresi belli’

“Bu sevinç anlatýlacak deðil, yaþanacak bir þey. Bir Türk olarak adýnýzýn böyle zihinlere kazýnmasý gurur verici. Rubin’de gerçekten kariyerim için önemli þeyler yaþadým. Ülkemizdeki oyuncularýn da fýrsat bulduðunda yurt dýþý deneyimi tatmasý gerektiðini düþünüyorum. Þimdilik dönmeyi düþünmüyorum ama aklýmýz tabi ki hep Türkiye’de, gönlümüzün adresi de belli. Trabzonsporluluðumu kimse tartýþamaz. Takýmý takip ediyor, biz olmasak da çok daha iyi yerlerde olmasýný arzuluyorum. Kötü sonuçlar hala üzüyor. O formayý giyen arkadaþlarýn kendilerini þanslý sayýp ona göre davranmasý lazým.”

Kaynak: 22 Ekim 2009
Haz?rlan?yor...
X